Visgraat
Het visgraatpatroon is al een paar jaar een graag geziene gast in ons interieur en zeker ook in de badkamer. Het oogt net even wat speelser dan tegels die volgens een standaard verband worden getegeld.
Om te voorkomen dat de ruimte té druk oogt, worden visgraattegels vaak gebruikt op één wand. In deze badkamer zijn ze uitgevoerd in een mooie greige tint, helemaal Japandi. Doordat de vloertegels een soortgelijke kleur hebben, ontstaat er een rustige basis die je met vrijwel alles kunt combineren.
Latrelatie
Dé interieurtrend van dit moment komt ook in de badkamer terug: panelen van smalle, houten latten in een strak ritme. Nouja, houten latten, deze keramische wandpanelen hebben de uitstraling van hout. Net echt, toch? Door het reliëf, wil je ze gewoon even aanraken. De panelen ogen strak en minimalistisch, maar door de houtlook voegen ze ook een flinke dosis warmte aan de ruimte toe. De donkere walnoottint past erg goed in de Japandi trend. Het is een mooie manier om een accent te leggen op één van je badkamermuren.